Płyty ze ślubu ze zdjęciem młodej pary

Płyty ze ślubu ze zdjęciem młodej pary

Chociaż praktycznie każda para pamięta o zatrudnieniu fotografa ślubnego oraz kamerzysty, to jednak często zdjęcia i filmy przekazywane są gościom oraz członkom rodziny w wersji, co pozbawia je pewnej wyjątkowości.

Z drugiej strony drukowanie dla każdego z gości kompletu zdjęć mogłoby narazić parę na niepotrzebne wydatki, dlatego warto poszukać innego rozwiązania. Świetnym wyborem jest wówczas druk płyt CD, który można zlecić firmie specjalizującej się w nadrukach na płyty.

Płyta z własnym nadrukiem

Nie ma wówczas znaczenia to jaki obrazek czy też zdjęcie chce się zamieścić na krążku, gdyż firma oferuje kilka rodzajów druku. Są to przede wszystkim druk cyfrowy (odpowiedni dla mniejszych zamówień), druk offsetowy (idealny przy dużych nakładach, dzięki czemu można uzyskać bardzo atrakcyjną cenę) oraz sitodruk. W razie wątpliwości w kwestii wybrania odpowiedniego nadruku na płytach wystarczy natomiast skontaktować się z pracownikami tej firmy, a oni postarają się podpowiedzieć klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie, jednocześnie zapewniając mu przystępne ceny.

Firma oferuje również nowoczesne opakowania na płyty CD a także usługę ich kopiowania. Zamiast więc tracić czas na samodzielne przygotowanie płyty z nagraniami ze ślubu, można to zlecić profesjonalistom. Dzięki temu efekt końcowy nie tylko spełni oczekiwania klienta, ale też bez problemu zadziała na każdym napędzie, co czasami trudno jest osiągnąć w domowych warunkach. Łącząc natomiast taką usługę z nadrukami można uzyskać jeszcze lepsze ceny.

2 Komentarze do “Płyty ze ślubu ze zdjęciem młodej pary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *