Sprzedaż własnych szkoleń na płytach

Sprzedaż własnych szkoleń na płytach

Przygotowanie kursu w formie nagrania wideo to prosty a zarazem sprawdzony sposób na zarobienie pieniędzy na swojej wiedzy.

Wystarczy specjalizować się w jakiejś dziedzinie, aby można było podzielić się wieloma cennymi poradami z tymi osobami, które mają mniejsze doświadczenie w danym temacie.

Samo nagranie szkolenia wymaga właściwie tylko pomysłu oraz sprzętu do nagrywania, który obecnie dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Należy natomiast zastanowić się nad odpowiednim modelem dystrybucji, gdyż może mieć to przełożenie na zyski ze sprzedaży kursu.

Tradycyjne płyty DVD

Chociaż opublikowanie stworzonego przez siebie kursu w sieci może się początkowo wydawać dobrym rozwiązaniem, to jednocześnie trzeba się liczyć wówczas z tym, że wiele osób będzie chciało go pobrać bez płacenia. Zamiast tego warto więc postawić na tradycyjne i sprawdzone rozwiązania jak płyty DVD. Nie chodzi jednak o sprzedawanie klientowi brzydkich krążków, które ktoś ręcznie podpisał. Drukarnia płyt może w krótkim czasie zrealizować praktycznie każde zamówienie na tłoczenie płyt CD, więc decydując się na współpracę z taką firmą z pewnością osiągnie się oczekiwane efekty w postaci świetnie wyglądającej płyty. Im większą ilość krążków się zamawia, tym niższą cenę można uzyskać. Niezależnie jednak od tego jak dużo płyt z nadrukiem zamówi się we wspomnianej firmie, klienci zawsze mogą liczyć na doskonałą jakość nadruków. Wynika to z faktu, że tego typu druk płyt CD odbywa się z wykorzystaniem najlepszych rozwiązań.

2 Komentarze do “Sprzedaż własnych szkoleń na płytach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *